Pohled do zákulisních plánů WWE pro návrat Codyho Rhodese

Cody Rhodes

Jak jsme vás již informovali, Cody Rhodes oficiálně podepsal kontrakt s WWE a současným plánem je, že bude debutovat / vrátí se až na WrestleManii 38.

V plánu je přitom uskutečnit na WrestleManii 38 jeho zápas se Sethem Rollinse. Podle informací PWInsidera bude Cody Rhodes zařazen do rosteru RAW.

Server FightFul včera zároveň informoval, že Cody Rhodes má naplánovanou účast pro show RAW po WrestleManii 38 v pondělí 4. dubna / apríla.

Ve zprávě se také uvádí, že zdroje WWE uvedly, že proběhly interní diskuse o tom, že Cody bude do dějiště WrestleManie 38 přepraven soukromým letadlem, aby se předešlo zveřejnění jeho fotografií na letišti před WrestleManii.

WWE si je vědoma toho, že fanoušci budou očekávat jeho účast na WM 38, ale pokud to nebude oficiálně potvrdné, tak stále může vytvořit velký moment, podobně jako tomu bylo v případě návratu The Hardy Boyz.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky