Vyjádření Triple He ke hvězdám NXT, které odešly do AEW

Triple H

Výkonný viceprezident WWE pro globální strategii a rozvoj talentů Paul „Triple H“ Levesque tvrdí, že je šťastný za bývalé hvězdy WWE NXT, které odešly do AEW, pokud se jim po kariéře ve WWE daří.

Uvedl to v nedávném rozhovoru a prozradil, že s velkou částí hvězd jako Adam Cole, Kyle O'Reilly, Bobby Fish, Keith Lee, Andrade El Idol, Malakai Back je v kontaktu i po jejich odchodu z WWE.

„Mám je všechny rád. Pomohli nám dostat se tam, kam jsme se potřebovali dostat, a jsem za to vděčný. Pravdou je, že bylo období, kdy jsme se pokoušeli vybudovat NXT. Vybudovali jsme NXT. Potom jsme se snažili vybudovat značku, která by mohla dostat svoji vlastní televizní show. Všechna tato jména nám k tomu pomohla.”

„Jestli se hodí do RAW nebo SmackDownu, tak ať už někdo věří nebo ne, tak to nebyla nutně jen má rozhodnutí a jsou to rozhodnutí Vince McMahona a rozhodnutí fanoušků.”

„Pokud se jim daří, jsem za ně šťastný. Téměř se všemi zůstávám v kontaktu. Rád si myslím, že sem přišli, hodně jsme je naučili, dostali jsme je na vyšší level, kde se naučili pracovat v televizi, jak být profesionály a to vše proto, aby tam byli úspěšní. V určitém okamžiku se k nám mohou vrátit, ale také možná ne, pokud se nehodí k našemu produktu, ale to je v pořádku.”

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Jak dlouho bude podle vás trvat vládnutí Undisputed WWE šampiona Codyho Rhodese?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky