Paul Heyman označil zápas Romana Reigns vs. The Rock za „masturbační představu”

O zápase Romana Reignse a The Rocka se spekuluje už opravdu dlouhou dobu a nikdo neví, jestli a kdy k tomuto zápasu dojde.

Víme, že WWE by chtěla, aby to byl hlavní tahák na WrestleManii 39 v Los Angeles, ale jestli se to povede ukáže až čas.

Paul Heyman v rozhovoru pro server SPKD řekl k tomuto zápasu tohle:

„Je to na Dwaynovi Johnsonovi. Pokud chce být Dwayne Johnson zahanben, ponížen a rozdrcen před celým světem proti Romanu Reignsovi, je vítaný ... Představte si kasovní trhák - Roman Reigns vs. Dwayne 'The Rock' Johnson, ve kterém uvidíte, jak Tribal Chief zničí The Rocka.”

„Můžeme spekulovat kolik chceme o tom, že Dwayne 'The Rock' Johnson vstoupí do ringu s Romanem Reignsem. Jsou to masturbační fantazie, dokud před námi nebude kus papíru s podpisem Dwayna Johnsona. Pak vím, že je to skutečné. A do té doby je to jen fantazie. ... dokud nedá své jméno do smlouvy, je to jen jeho fantazie.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...
KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...

Reklama

Který ze současných hlavních světových šampionů WWE je podle vás lepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>