Cain Velasquez se po propuštění z vazby vrátil do ringu a dostal velké ovace

Cain Velasquez

Bývalý wrestler WWE a UFC šampion Cain Velasquez se vrátil k profesionálnímu wrestlingu na AAA show ve Phoenixu v Arizoně a nepřekvapivě se mu dostalo hrdinského přivítání. Velasquez byl nedávno propuštěn z vězení poté, co strávil osm měsíců ve vazbě za několik obvinění, včetně pokusu o vraždu.

Velasquez v dubnu / apríli letošního roku zaútočil na sexuálního predátora Harryho Goularta a postřelil přitom jeho nevlastního otce, který seděl ve stejném vozidle.

Podezřelý pedofil byl napaden Velasquezem poté, co ho místní policie propustila na svobodu. Na krku měl přitom téměř 100 případů sexuálního obtěžování nezletilých a jednou z obětí mělo být i dítě z Velasquezovy rodiny. MMA fighter a wrestler se tak rozhodl vzat spravedlnost do vlastních rukou.

Čelí deseti obviněními a v případě prokázání viny mu hrozí desítky let vězení. Mezi ně patří například obvinění z pokusu o vraždu prvního stupně, střelby do motorového vozidla nebo nošení nabité střelné zbraně s úmyslem spáchat trestný čin.

Velasquez a jeho právní zástupce Mark Geragos už čtyřikrát požádali o kauci, ale pokaždé byla zamítnuta, ale nakonec minulý měsíc se dočkal, když mu soud umožnil kauci ve výši jednoho milionu dolarů. Bude však pod nepřetržitým dohledem přes GPS lokátor.

Poté, co se dostal na svobodu neztrácel čas a objevil se na Lucha Libre AAA Worldwide eventu, kde od fanoušků dostal masivní pop a standing ovation.

Bývalý wrestler WWE měl dokonce promo a poděkoval fanouškům za jejich podporu během nejnáročnější fáze svého života.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky