WWE Hall of Famer tvrdí, že účast The Rocka na WM 39 by nedávala smysl

The Rock vs. Roman Reigns

WrestleMania 39 v Los Angeles se pomalu ale jistě blíží, což ještě zintenzivňuje spekulace o účasti The Rocka nebo Stevea Austina na tomto eventu.

WWE Hall of Famer Ric Flair ve svém podcastu řekl, že návrat The Rocka do ringu WWE na WM 39 by nedával smysl, protože by mu to nic nepřineslo.

The Rock není podle Flaira odkázán na peníze od WWE a pokud by zápasil s Romanem Reignsem na WM 39, tak by pravděpodobně prohrál, co Flair považuje za medvědí službu pro The Rocka.

Také dodal, že ani Roman Reigns nepotřebuje tuto laskavost od The Rocka, protože už si dokázal vytvořit v WWE svoji vlastní historii a jméno.

Proto je Flair přesvědčen, že je mnohem pravděpodobnější zápas Reignse a Stevea Austina, ale zároveň dodal, že Austin se bude muset dostat do ještě lepší formy, než tomu bylo minulý rok, kdy měl na WM 38 v podstatě exhibiční zápas, zatímco v tomto případě by to byl zápas o světový titul.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky