Jaké záhadné zprávy skrývaly další QR kódy ve hře WWE 2K24 a v show RAW?

Uncle Howdy

WWE již využila různé platformy pro šíření QR kódů s děsivými odkazy. Nově se tak stalo i v rámci videohry WWE 2K24.

Od pondělního odpoledne fanoušci, kteří si videohru zapnuli měli možnost vidět QR kód. Po jeho naskenování se dostali na webovou stránku s názvem „11_19“, na jejímž horním okraji bliká slovo „remember“ a pod ním se nachází video.

Jak si fanoušci všimli, tak 11/19 je číslo, které nosil Bray Wyatt na klobouku v epizodě „Firefly Funhouse“ po boku Alexy Bliss. Je to také datum, kdy Wyatt v roce 2015 měl promo o The Undertakerovi.

Na videu se na nefunkční televizní obrazovce objevují různé obrázky, z nichž některé byly k vidění již v předchozích nápovědách, například ženská postava, která zřejmě odkazuje na Sister Abigail. Na stole je také vidět vzkaz s nápisem „Nezapomeň, kdo jsi“.

Znovu jsou také vidět podivné symboly a také kresby havrana. Na konci videa je vidět, jak si žena sundává závoj, ale video se skončí dříve, než je odhalena tvář této osoby.

Odhalen byl také kód „HESEESYOU2K24“, což je kód pro manažerskou kartu v režimu „MyFaction“ ve WWE 2K24. Kód vede ke kartě s obrázkem havrana, která je zařazena do úrovně „Amythest“.

Další QR kód byl také v pondělní show RAW, který vedl ke dvěma krátkým klipům.

První klip ukazoval bezpečný návrat ženy, která byla dříve prohlášena za pohřešovanou a která vyjadřovala vděčnost svému osvoboditeli, identifikovanému pouze jako „on“.

Druhý záznam zachycoval osobu sedící u stolu pohřešované ženy, která na notebooku sledovala výše zmíněné video. Děsivým zvratem bylo, že se záhadná postava krátce zhmotnila v zrcadle a pak se rychle vypařila.

Všechno to má vést k debutu frakce Wyatt6, kterou by měl vést Uncle Howdy (Bo Dallas). Spekuluje se, že frakce bude debutovat 17. června.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky