Je v plánu další zápas Romana Reignse a Codyho Rhodese?

Roman Reigns už několikrát zachránil Codyho Rhodese před novým složením frakce The Bloodline a dokonce spojí své síly na prémiovém live eventu WWE Bad Blood. On a Cody Rhodes budou mít na eventu zápas proti dvojici Solo Sikoa & Jacob Fatu.

Wrestling Observer informoval, že navzdory tomuto současnému příběhu si ve WWE stále pohrávají také s myšlenkou dalšího zápasu Romana Reignse a Codyho Rhodese.

Mnozí ve WWE věří, že jde stále o zápas s velkým potenciálem, který by mohl být záložním plánem pro WrestleMaii 41.

Podle WO je možné, že právě Roman Reigns by mohl být soupeřem Codyho Rhodese na WrestleManii 41, kdyby z nějakého důvodu nemohl na tomto eventu zápasit The Rock.

Přesto WWE doufá, že The Rock bude soupeřem Codyho Rhodese, což je zápas, se kterým WWE počítá jako hlavním tahákem WrestleManie 41 v Las Vegas.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky