CM Punk prozradil svůj ultimátní dream zápas

CM Punk se po vítězství nad Sethem Rollinsem v hlavním taháku v premiérovém show WWE RAW na Netflixu už dívá dopředu na vysněné soupeře, kterým by se chtěl postavit.

V podcastu NightCap se CM Punk rozpovídal o svých ultimátních vysněných zápasech a jedno jméno vyčnívalo nad všemi - Stone Cold Steve Austin.

„Jedno jméno mě vždycky napadne, a to je Stone Cold Steve Austin. Bohužel musel skončit kvůli zranění, ale dalším je Bret Hart. Bret Hart by pro mě byl splněný sen, protože to je chlap, ke kterému jsem vzhlížel, když jsem byl dítě. Je to člověk, který mi pomohl dostat se k tomuto sportu z hlediska zájmu.”

Punk vyjádřil obdiv k Hartově ochotě poskytovat rady a dodal:

„Mohl bych teď napsat Bretovi: 'Jak je? Mám otázku a potřebuju radu.' On mi hned odpoví. Mám ho moc rád.”

Pokud jde o dnešní hvězdy, CM Punk má v hledáčku i současné hvězdy jako GUNTHER a Cody Rhodes, ale Austin zůstává jeho volbou číslo jedna.

„Co se týče legend, těch, které se pravděpodobně neuskuteční, ale jsou to zápasy snů, Austin je s přehledem číslo jedna.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky