WWE zřejmě v tichosti potvrdila konec kariéry Brocka Lesnara

Zdá se, že Brock Lesnar je o krok blíž k tomu, aby oficiálně uzavřel svou kariéru v WWE. Několik týdnů po jeho emotivní prohře na WrestleManii 42 byl Lesnar nenápadně přesunut ze seznamu aktivních wrestlerů WWE do sekce bývalých hvězd společnosti.

Ačkoli WWE se zdržela toho, aby ho přímo označila za wrestlera v důchodu, několik znamení naznačuje, že „The Beast Incarnate” opouští ring.

Společnost také uvedla na trh merch související s jeho zjevným rozloučením, čímž dále podpořila spekulace, že odchod do důchodu je skutečný.

Původně se spekulovalo, že Brock Lesnar by mohl mít ještě jeden poslední zápas na letošním SummerSlamu, ale přesun jeho profilu z aktivního rosteru mezi bývalé hvězdy naznačuje, že jeho konec kariéry mohl opravdu nastat na WrestleManii 42.

WWE jeho profil nechala mezi aktivními hvězdami po celou dobu, co byl více než rok mimo kvůli žalobě Janel Grant, což jen dokazuje, jaký význam tento přesun má, a o čem vypovídá.

Roster

REKLAMA
 
 

Komentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

V tom 100% Hrají prachy, a nechtěli mu dát víc, tak se rozhodl jít pryč už na WM42.

Martin
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama