Logan Paul je zraněn a bude mimo ring několik měsíců

Být členem The Vision zřejmě znamená nějaké prokletí, neboť neustále dochází ke zraněním členů této frakce. Bohužel aktuálně je mimo kvůli zranění Logan Paul.

Seth Rollins, Bron Breakker, Bronson Reed a aktuálně už i Logan Paul byli nebo jsou po zařazení do této frakce zraněni.

Během včerejší show RAW potvrdil Michael Cole, že Logan Paul si natrhl triceps během zápasu na speciální show WWE Saturday Night's Main Event.

Jedná se o vážné zranění, které ho vyřadí z činnosti v ringu až na několik měsíců.

Co to znamená pro WWE World Tag Týmové tituly, které obhajovali Logan Paul & Austin Theory? Paul Heyman v show potvrdil, že tituly získala frakce, nikoli konkrétní členové.

To znamená, že tituly zůstávají v držení The Vision a obhajovat je budou Bron Breakker & Austin Theory.

REKLAMA
 
 

Komentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tak ten chybět nikomu nebude ?

LGs
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama