Důvod, proč se WWE vrací k house show hlavního rosteru

Nárůst počtu house show WWE (show, které se nevysílají v TV) v tomto létě zřejmě souvisí s jedním zásadním problémem v zákulisí – mladší talenti prostě potřebují více zkušeností.

Triple H a prezident WWE Nick Khan se vyjádřili k rozšířenému programu těchto eventů společnosti a vysvětlili, proč WWE obnovuje více house show hlavního rosteru. Největším důvodem, který byl interně odhalen, bylo poskytnutí více příležitostí mladým talentům.

Vedení WWE věří, že house show jsou nesmírně cenné nejen proto, že pomáhají mladším wrestlerům zlepšovat se před živým publikem, ale také proto, že umožňují talentům a producentům experimentovat s různými nápady, zápasy a koncepty v ringu bez tlaku televizního vysílání.

WWE také zdůraznila, že cílem je najít správnou rovnováhu mezi poskytnutím dostatečných zkušeností talentům a zároveň zamezením zbytečnému riziku zranění v důsledku příliš náročného harmonogramu.

WWE plánuje využít tyto show jako kombinaci zavedených hvězd hlavního rosteru a mladších jmen, která potřebují více zkušeností před živým publikem.

Obnovené zaměření na house show představuje znatelný posun ve srovnání s obdobím po prodeji WWE, kdy společnost od roku 2023 výrazně snížila počet house show. Toto snížení mělo za následek, že mnoho wrestlerů, zejména rozvíjející se talenty, absolvovalo v průběhu roku mnohem méně zápasů.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama