SPOILER: Debut během natáčení pátečního SmackDownu

Blake Monroe má za sebou svůj dlouho očekávaný debut v rámci hlavního rosteru WWE.

Během včerejšího natáčení SmackDownu, který bude odvysílán tento pátek, se Monroe poprvé objevila v modré show. Krátce po zápase Giulia proti Kianě James totiž zaútočila právě na bývalou hvězdu STARDOM a dala jasně najevo, že přišla zamíchat kartami v ženské divizi.

Fanoušci očekávali debut Blake Monroe už několik týdnů. WWE totiž její příchod opakovaně propagovala prostřednictvím videí, ve kterých se prezentovala jako „The Glamour“. Mnozí přitom předpokládali, že jejím prvním cílem bude WWE Women's U.S. šampionka Tiffany Stratton.

Právě Monroe totiž začátkem června vyslala směrem ke Stratton jasný vzkaz:

„Tiffany Stratton, jsi opravdu velká hvězda. Tvůj vzestup na vrchol byl působivý. Když se na tebe dívám, je to jako dívat se do zrcadla, což mimochodem miluji. Tiffy Time se brzy změní na Monroe Minutes, takže utíkej, dokud můžeš. The Glamour přichází.“

Nakonec se však její první obětí nestala Stratton, ale Giulia. WWE využívá jejich společnou minulost.

Útok na Giuliu není náhodný krok. Blake Monroe a Giulia se totiž dobře znají ze svého působení v japonské společnosti STARDOM, kde mezi nimi existovala řada zajímavých příběhů a vzájemných střetů.

WWE tak okamžitě získává feud, který má pevné základy a fanoušci mohou navázat na historii obou hvězd ještě před jejich působením v této společnosti.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama