THE MIZ
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Michael Gregory "Mike" Mizanin     The Calgary Kid
      Mike Mizanin
      The Miz
   VÝŠKA:    VÁHA:
    185 cm     100 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    08.10.1980     2003
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x WWE Championship     Money in the Bank (Raw 2010)
    8x WWE Intercontinental Championship     25th Triple Crown Champion
    2x WWE United States Championship     14th Grand Slam Champion
    4x WWE Tag Team Championship  
    2x World Tag Team Championship  
    1x SmackDown Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Figure-four leglock    
    Mizard of Oz  
    Reality Check  
    Skull-Crushing Finale  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Poprvé se The Miz neobjevil na televizních obrazovkách v WWE, ale v reality show. Pokud se domníváte, že se do ringu dostal jen náhodou, díky popularitě z této show, sám vás vyvede z omylu.

The Miz si zasloužil první kus respektu po boku Johna Morrisona, s nímž vyhrál WWE Tag Team Championship pásy a lámal žebříčky sledovanosti s jejich show na WWE.com – The Dirt Sheet. Tento tým se rozdělil díky draftu v roce 2009 a mnozí očekávali, že The Miz půjde do ústraní. Opak byl pravdou – stal se United States šampiónem a vyhrál několik velkých zápasů.

Opravdový průlom přišel v roce 2010, kdy nejprve vyhrál Money in the Bank match, a poté získal v show Raw WWE Championship pás, když dorazil zraněného Randyho Ortona. Následovala vláda The Mize, včetně vítězství nad Johnem Cenou na WrestleManii, držení Intercontinental Champiosnhip pásu, a moderováním jeho vlastní talkshow – Miz TV.

Ať už ho milujete nebo nenávidíte – pravděpodobně spíše nenávidíte – jedno mu nemůže nikdo upřít – je prostě „Awesomeee!“

TAGY
Více z této kategorie: « Eric Young Jimmy Uso »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde