VÝSLEDKY (RESULTS)
 TYP ZÁPASU:  OBSAZENÍ ZÁPASU:
  5-on-3 Handicap TLC Match   Kurt Angle, Seth Rollins & Dean Ambrose def. Braun Strowman, The Miz, Kane, Sheamus & Cesaro
  RAW Women's Championship Match   Alexa Bliss (c) def. Mickie James
  WWE Cruiserweight Championship Match   Enzo Amore def. Kalisto (c)
  Singles Match   Asuka def. Emma
  Tag Team Match   Cedric Alexander & Rich Swann def. The Brian Kendrick & Jack Gallagher
  Singles Match   Finn Bálor def. AJ Styles
  Singles Match   Jason Jordan def. Elias
  KICKOFF SHOW:  
  Singles Match   Sasha Banks def. Alicia Fox
   
Více z této kategorie: Videa - WWE TLC 22.10.2017 »
REKLAMA
 
 

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2017-10-23 19:32
Klobouk dolů před Kurtem , to co předvedl po těch 11 let a na svůj věk bylo fakt super , i sethovi a deanovi velký respekt že dokázali zdolat přesilu :)
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde