VIDEA

Kickoff show

1. Část

2. Část

3. Část

4. Část

5. Část

Ohodnotit:
(1 Hlasovat)
REKLAMA
 
 

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

Komentáře

 
#4 2018-02-27 17:13
Mozte dat pls nove videa?
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -1
#3 2018-02-26 19:57
1) Gratuluji Alex. Sice měly začít tím, že měly absolution zničit Mickey, pak na nástup Bayley a Sashy by odpinovali absolution. Sasha mohla mít heelturn dříve, třeba druhé RAW po WM na Bayley, tolik příležitostí. Bayley mohla oplatit Sashu odpinutím za RR.
2) Gratuluji Romanovi, akorát měly tam dát jako první Cena, Miz a Seth. V RAW měly dát buď ten nebo oba. Nemusel Braun jako jediný odpinovat. Brauna mohl Finn odpinovat díky spolupráci a na závěr jako poslední dva Seth vs Roman. U Brauna a Nia protest byl zbytečný.
Odpovědět
 
 
#2 2018-02-26 18:19
Takže Strowman vykopnul na quadra powerbomb ?? (nevim jak tomu říct) na začátku dvojky, na AA ani né na dvojku, a na spear hned potom, ale jedna F-5 ho sundá jestli tomu dobře rozumim.
Odpovědět
 
 
Frank Frank +1
#1 2018-02-26 09:31
Ty odkazy nefungují. Můžete je prosím opravit? Rád bych se na to podíval, a jinde na internetu to nemohu najít dík.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde