WWE zrušila už dvě pondělní SmackDown house show, ale to nemusí být konec.

Od října / októbra sice dojde ke zrušení pondělních SmackDown Live Eventů, protože SmackDown se přesune na stanici FOX, kde se bude vysílat v pátek večer a pondělní Live Event se přesune na čtvrtek.

Wrestling Observer se ale domnívá, že WWE může již brzy úplně zrušit plánování pondělních SmackDown Live Eventů. Důvodem je hlavně to, že WWE chce, aby Roman Reigns byl pravidelnou součástí pondělních TV shows RAW.

Pravidlo divoké karty tak může znamenat, že WWE již brzy zcela zruší pondělní Live Eventy modrého rosteru.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-20 13:45
To je paráda VINCENTKO dej mu ještě titul proboha, vždyť už ho dlouho neměl. Ale jo vlastně, prvně to dej LAZYNAROVI v arábii. A až potom se můžeme těšit na feud, který jsme jisto jistě neviděli 100x a bude tedy zcela nový. LAZYNAR vs Reigns. Ještě doufám, že Charlottka si v SD v úterý vezme titul zpět, jak si vůbec Bayley mohla dovolit odpinovat dceru Rica Flaira, to je nevídaná urážka.
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-19 21:35
Ať rovnou zápasy i v NXT a nebo lépe at mu dá Vinc rovnou vlastní Roster kde by byl jenom Reigns !!!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde