Brock Lesnar šokoval fanoušky svým vítězstvím v mužském Money in the Bank Ladder zápase. Wrestling Observer odhalil důvod, proč se WWE rozhodla, že kufřík získá právě on.

WWE potřebovala zvýšit sledovanost show RAW a proto se rozhodla, že když Lesnar přijde na konci zápasu a získá kufřík, tak mnozí fanoušci budou zvědaví, co se bude dít v pondělní show RAW.

To se také potvrdilo, protože sledovanost červené show byla výrazně lepší, než za poslední týdny.

WWE si zároveň uvědomovala, že mnozí budou na Lesnara naštvaní, což jen posílí jeho charakter a dodá to zajímavý náboj pro jeho zápas s Rollinsem, který by se měl konat na placené akci Super ShowDown.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nook Nook +12
#3 2019-05-24 11:06
Každá RAW po PPV má větší sledovanost.. Lesnar na tom moc velký podíl nemá
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-24 11:05
Tak mě by to ani nevadilo, souhlasím Lesnar dostal momentu, že po něm bučí a on s Paulem jsou skvělí. Ale problém není v něm, ale v WWE samotném. Kdyby se havní titul netočil jenom kolem 3-4 lidí, ale dala se šance i nějakému midcardovi. Přeci jen prostě už to nebaví když vidíte feud, po desáté viz. Flair vs Becky. Lesnar je persona kdo tu bude mluvit, že ne tak lže. Ale tohle je velký problém WWE, jak přišel AJ Styles byl jsem v šoku teď se mi spíše začíná hnusit, protože je snad pokaždé v boji o hlavní titul a nedostávají takhle šanci i jiní
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-24 10:41
Tak to je pěkná lež sledovanost se nezvýšila diky lesnerovi, spíš lidi odcházeli když toho hnupa viděli :D a budou odcházet i nadále a sledovanost bude dál padat.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde