UFC měla v plánu uskutečnit letos zápas Daniel Cormier vs. Brock Lesnar, ale k tomu nakonec nedojde.

Lesnar totiž minulý měsíc ukončil svou MMA kariéru. Daniel Cormier v rozhovoru pro ESPN uvedl, že je přesvědčen, že za rozhodnutím Brocka Lesnara jsou peníze.

V současnosti je situace týkající se PPV eventů v MMA dost nejistá, takže z finančního hlediska to není tak lukrativní byznys, jako když Lesnar vstoupil do UFC.

Proto je Cormier přesvědčen, že Lesnar a UFC se nedokázali dohodnout na částce, která by pro Lesnara byla zajímavá, a proto se rozhodl pro WWE. Zatímco v MMA by musel tvrdě trénovat a s nejistým výsledek, tak v WWE mu většinou Vince dává vítězství a za velké peníze.

Heyman potvrdil, že Lesnar ukončil svou MMA kariéru a naznačil, že to může znamenat, že se bude častěji objevovat v WWE, ale nutně to nemusí znamenat, že bude mít více zápasů.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-31 19:01
Cituji Nook:
Já si spíš myslím, že by neprolezl testování..


To by neprolezl, ale hlavní souhlasím s DC byly ty prachy. A taky to, že tam by musel makat v WWE tolik nemusí
Odpovědět
 
 
Nook Nook -2
#1 2019-05-31 17:28
Já si spíš myslím, že by neprolezl testování..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde