Už jsme vás informovali o tom, že Aleister Black by měl dostat v modré show velký push.

Naznačuje to i snaha WWE pro něj připravit co nejlépe debutové program v modré show. To, že WWE s ním má velké plány podle Meltzera naznačuje i skutečnost, že na Live Eventech v neděli a pondělí porazil Randyho Ortona.

Také by to mohlo naznačovat, že Orton bude první, kdo s ním bude mít feud v rámci TV shows.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-06-15 11:21
Presne som si hovoril, že feud s Ortonom by bol na úvod pre neho ideálny... Mňa len trošku mrzí jeho predčasné povolanie do hlavného rosteru, keď jediné, čo s ním dokázali vymyslieť bolo, že ho dali do tag teamu. Ten polrok mohol byť kľudne top hviezdou NXT a natrvalo ho povolať do hlavného rosteru stačilo teraz. Takto len polrok kariéry stratil.
Odpovědět
 
 
TheSillus TheSillus +15
#1 2019-06-14 15:38
Toto si prečítať je normálne orgazmus! Dúfam že to neskončí zle tento nápad lebo všetci vieme ako sa tam menia rýchlo plány
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde