Vince McMahon nebyl tento týden v zákulisí pondělní show RAW a ani úterního SmackDownu Live, protože se musel připravovat na velké odhalení XFL.

Včera totiž došlo k úplnému odhalení všech týmů pro tuto novou ligu. Server WNW tvrdí, že jde o první náznak toho, jak to může v budoucnu v WWE fungovat. Liga XFL startuje příští rok, což bude znamenat pro WWE, že Vince McMahon bude mít menší dopad na dění v této společnosti.

Vince nemá v plánu v dohledné době z WWE odejít, ale XFL ho bude do značné míry vytěžovat, takže bude příliš zaneprázdněn, aby se mohl naplno věnovat WWE.

Proto byli do funkcí výkonných ředitelů obsazení Paul Heyman a Eric Bischoff, kteří mají mít velkou kretívnu odpovědnost ve svých shows.

Zdroje tvrdí, že Vince McMahon má velkou důvěru v kreativní schopnosti Paula Heymana v RAW a Triple He v NXT. Bischoff nebyl v tomto ohledu zmíněn.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde