Jinder Mahal měl zatím své nejúspěšnější období v kariéře v roce 2017, kdy byl držitelem WWE titulu.

O titul ale přišel velmi nečekaně 7. listopadu / novembra v show SmackDown Live, kdy ho v zápase porazil AJ Styles. Stalo se tak jen několik týdnů před placenou akcí Survivor Series 2017.

Jinder Mahal v nedávném rozhovoru prozradil, že o tom, že přijde o titul v zápase s AJem Stylesem se dozvěděl až v den konání zápasu.

Mahal je aktuálně mimo ring kvůli zranění kolena, přičemž uvedl, že jeho návrat do akce se uskuteční nejdříve až začátkem příštího roku.

Je možné, že WWE si ponechá jeho návrat pro placenou akci Royal Rumble, která se bude konat 26. ledna / januára 2020.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-10-29 14:34
Vůbec neměl smicham titul dostát...
Odpovědět
 
 
End End +10
#1 2019-10-29 14:08
Vůbec nám tam nechybí a kdyby se nevrátil + pro nás.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde