Luke Harper byl v prosinci / decembri minulého roku na vlastní žádost propuštěn z WWE a tento měsíc již debutoval jako Brodie Lee v AEW.

V podcastu Chrise Jericha řekl, že cítil, že nikdy neměl ze strany Vince McMahona podporu a důvěru. Dokonce tvrdí, že přesně ví, kterým momentem ho začala WWE pohřbívat.

Když byl v příběhu s Randym Ortonem, který dostal heelturn, tak začal mít silné momentum a podporu ze strany fanoušků. To vedlo až k tomu, že byl zařazen do Battle Royal zápasu, kde zůstal jen on a AJ Styles.

V plánu byl spot, který je měl oba současně ze zápasu eliminovat, ale i když během zkoušky šlo všechno podle plánu, tak v zápase to nevyšlo a jako první mimo ring skončil AJ Styles.

WWE se to samozřejmě snažila zakrýt a tvrdit, že oba skončili mimo ring současně, což samozřejmě nebyla pravda. Harper ale už v té době věděl, že tato jeho neúmyslná chyba zřejmě povede k tomu, že ztratí důvěru vedení.

To se také stalo a na další týden prohrál v zápase s AJem Stylesem a pak se už neobjevil v televizi osm měsíců. Harper se dobrovolně účastnil dark zápasů a doufal, že Vince uslyší, jakou podporu má stále ze strany fanoušků.


REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde