Byl odhalen důvod chaotického budování zápasu Charlotte Flair na WrestleManii 36

Pokud vám přišlo působení Charlotte Flair v NXT a její směrování na kartu WM 36 jako chaotické, tak máte pravdu.

Server Fightful totiž prozradil, že docházelo k boji mezi nápady kreativního týmu NXT a kreativního týmu show RAW. Asi nikoho nepřekvapí, že platilo to, s čím přišel tým z hlavního rosteru.

Kreativní tým NXT chtěl, aby Rhea Ripley vyhrála na WrestleManii 36 a udržela si titul. Proto plánovali, že Bianca Belair se připojí do této rivality, protože chtěli v zápase chránit Charlotte Flair před přímou prohrou. V Triple Threat zápase by tak Bianca Belair posloužila k tomu, aby Rhea Ripley mohla vyhrát zápas, aniž by přímo porazila Charlotte Flair.

Kreativní tým RAW ale tento plán zrušil a přišel se svým vlastním. Na WM 36 se uskutečnil titulový zápas Rhea Ripley (c) vs. Charlotte Flair, který vyhrála Charlotte a stala se novou ženskou šampionkou NXT.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky