Heel frakce Romana Reignse se možná rozroste o nového člena

V minulosti se několikrát objevily zákulisní informace o tom, že frakce Romana Reignse se v budoucnu může rozrůst o další členy.

Nejvíce se očekává, že se k němu přidá Jimmy Uso, až bude uschopněn k návratu do akce. Paul Heyman ale po pátečním SmackDownu naznačil na Instagramu, že novým členem jejich seskupení by se mohl stát Apollo Crews.

Crews patří do skupiny oblíbených hvězd Paula Heymana, když ještě jako výkonný ředitel působil v show RAW. Za jeho působení získal Apollo Crews push a U.S. titul, ale o všechno přišel krátce poté, co byl Heyman odvolán z funkce výkonného ředitele RAW.

Je možné, že se ho Heyman nyní pokusí protlačit ve SmackDownu jako člena heel frakce Romana Reignse.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jsem Dlouho Letý Fanoušek Romana Reignse,Od Doby štítu,Vím že Roman Reigns Je Velký Bojovník,Viděl jsem Ho milionkrát,Jak Bojoval S tima nejlepšíma,Až Se To Zdálo Nemožné,Myslel Jsem že Roman Reigns je Proti Všem Autoritam V WWE,až Do Doby Kdy Se Vrátil,A začal Dělat To Samé Proti Kterým Bojoval Dřív,pravda Doby Se Mění A Lidi Tež,Ale Ptám Se Sám Sebe Má To Roman Reigns Za Potřeby,Mizeru,Jen škoda že Ten čas nejde Vrátit,Někteří Lidé Mají Pravdu,že WWE Je Propadák.Jen Jsem Trošku Sklamán Co WWE Děla S Těch Nejlepších.

Julius
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat