Christian prozradil, kdy se rozhodl pro návrat do ringu a co se dělo před Royal Rumble

Christian byl překvapivým účastníkem Royal Rumble zápasu, ale nešlo pouze o překvapení pro fanoušky. WWE překvapila i jeho samotného, pretože o účasti se dozvěděl v pátek večer.

V show WWE The Bump prozradil, že o návratu do ringu začal uvažovat poté, co měl krátký zápas s Randym Ortonem loni v létě. Od té doby tvrdě pracoval na tom, aby byl uschopněn.

O tom, že bude účastníkem Royal Rumble zápasu se ale dozvěděl až v pátek večer.

„Dozvěděl jsem se to v pátek v půl osmé večer. Jo. Od té chvíle to byla taková smršť. Byl jsem nervózní, když mi zavolali. Říkal jsem si: "Kde mám výstroj? Kde mám punčocháče a boty? Jakmile jsem ty věci dal dohromady, nebyl čas na přemýšlení. Musel jsem toho tolik udělat, abych se připravil na sobotu, než půjdu v neděli do arény. I když jsem sedm let nevstoupil do ringu, tak jsem nebyl vůbec nervózní. Říkal jsem si: "Pro tohle jsem se narodil."”

No result.
REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky