Jak dopadl poslední souboj WWE NXT vs. AEW Dynamite?

Tento týden dosáhla show NXT nárůst sledovanosti, zatímco show AEW Dynamite pokles, ale přesto v tomto souboji zvítězila. Příští týden se totiž uskuteční placená akce WWE NXT TakeOver a od 13. dubna / apríla se žlutá show oficiálně přesouvá na úterý.

Show AEW sledovalo 700 000 diváků (minulý týden 757 000 diváků), zatímco show WWE NXT sledovalo 653 000 diváků (minulý týden 678 000 diváků).

V klíčové demografické skupině 18 - 49 let dosáhla show AEW rating 0,26 a show NXT rating 0,21.

Sledovanost pondělní epizody show RAW byla 1 701 000 diváků.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Samozřejmě, že WWE prohrává tyto souboje. Však stačí porovnat kvlaitu zápasů a wrestlerů v oboéu společnostech..
V WWE si dementi myslí, že stačí mít nějaké "hvězdy" ( z jejich pohledu ) a jako sorry, ale 5 chvatů ala John Cena nebo Reigns absolutně netáhnou a táhnout již nikdy nebudou.
AEW sice nemá tolik peněz na budování bůhvíjakých příběhů, kde se budou rozsekávat nějaká auta a podbný hovadiny, ale to nevadí, protože v AEW wrestler ukáže daleko víc než v upadající WWE, klterá už je téééměř nesledovatelná..
Vincovo kapitulace je ten přesun. Nic víc..
Že se attitude Era nevrátí ?! Tak to jste vy idioti ani neměly říkat a ještě ke všemu špatný rozhodnutí. v WWE totiž nemiálují wrestling zdaleka tolik, jako peníze. A proto se AEW stává lepší než WWE a kvalitnější. Opět říkám, že to neberu podle rozpočtu !!!

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat