Jim Ross o tom, který zápas znamenal nejvíce pro kariéru Shawna Michaelse

V poslední epizodě Grilling JR podcastu se bývalý dlouholetý komentátor WWE a současný komentátor AEW Jim Ross vyjádřil na adresu člena WWE Síně slávy Shawna Michaelse. Týkalo se to toho, který zápase podle něj znamenal nejvíce pro jeho kariéru.

Podle Rosse to byl jeho zápas s Mankindem (Mick Foley) na „In Your House: Mind Games” o WWF World Heavyweight titul v roce 1996.

„Shawn Michaels byl vždy známý jako jeden z nejlepších ne-li nejlepší pracovník v tomto byznysu.” řekl Ross. „Další věc, která mě na tomto zápase těšila byla ta, že jsme měli možnost vidět jinou stránku Michaelse. Byla to pro něj příležitost ukázat publiku, že se umí rvát, protože se potřeboval rvát, aby ten zápas přežil.”

„Myslím si, že tento zápas s Mankindem byl jedním z nejvýznamnějších momentů v jeho kariéře, musel opustit svou komfortní zónu ve svém stylu zápasení. Tento zápas byl obrovský pro oba, Shawna i Micka, ale hlavně pro Michaelse.”

Zápas trval přes 20 minut a byl ukončen diskvalifikací po zásahu Vadera, Psycho Sida a Undertakera, což způsobilo, že zápas skončil chaosem. Ross tvrdí, že tento zápas měl stejný dopad na jeho kariéru jako jeho zápas s Undertakerem na WrestleManii 25.

„Toto je zápas, který fanouškům ukázal, že Shawn je tvrdý chlap a umí se prát,” řekl Ross. „Myslím, že to bylo důležité, protože Shawn byl vždy prezentován jako jeden z TOP wrestlerů, ale věděl bojovat? Nebyl známý jako bojovník, ale při zápase s Mankindem se rvát musel, jinak by byl sežrán zaživa.”

Shawn Michaels je bez pochyb jeden z nejlepších wrestlerů všech dob a mnoho jeho zápasů bylo ikonických, mně osobně se nejvíce líbí jeho zápas s Ricem Flairem z WrestleManie 24. Jaký zápas Shawna Michaelse byl podle vás nejvýznamnější pro jeho kariéru?

Autor článku: Miroslav Galo


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

shaneomac uveřejnil komentář v Byl prozrazen původní plán pro návrat Rhey Ripley
S Liv Morgan, nikoliv s Liv Morganem ...
KlepacRizku uveřejnil komentář v WWE naznačuje babyface turn pro svou TOP heel hvězdu
Priest naznačuje face turn už od backlashe...kdyby neměl feud s Drewem...
Wrestling je na LOH. Úvodní kola začnou od 5. srpna a medailové zápasy...
Zdravím mohu mít dotaz? Jak je to na letošních LOH s řeckořímským zápa...
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkuji vám jste nejlepší. ...

Reklama

Líbí se vám nová nástupovka Sheamuse?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky