Reakce Brauna Strowmana, Lany a Murphyho na propuštění z WWE

WWE včera šokovala oznámením, že ze společnosti byli propuštěni Braun Strowman, Aleister Black, Lana, Murphy, Ruby Riott a Santana Garrett.

Níže vám přinášíme reakce některých propuštěných hvězd WWE na sociálních sítích.

Braun Strowman:

„To ale byla kapitola života. Děkuji!!!!!”

Liv Morgan na propuštění Ruby Riott napsala:

„Kdo bude mít štěstí, že získá Heidi Lovelace pro svůj roster, vyhrál.”

Lana:

„Nikdy nezapomenu na fanoušky a lásku, kterou mi ukázali. Ať už to byl tank, kombinézy, vlajky, Rusev, 900 partnerů, svatby nebo stoly: Snažila jsem se vás vždy bavit a určitě jste mě povýšili. Děkuji.”

Murphy:

„Takže dneškem končí mých 8 let s WWE! Byla to šílená jízda! Pády nebo vzestupy, 3 minuty nebo 20 minut, vždy jsem věnoval veškeré úsilí svým výkonům! Nic není těžší, než když chcete pouze zápasit, ale nemůžete! Podle mého názoru jsem ještě nedosáhl svého vrcholu a jsem nadšený, že uvidím, co přinese další dobrodružství. Měl jsem štěstí, že jsem pracoval s některými z nejlepších talentů na světě a naučil jsem se toho opravdu hodně. Ale věřte mi ... celý svět bude vědět, co jsem myslel pod pojmem 'Nejlépe chráněné tajemství'. Děkuji všem!”

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat