Booker T věří, že Braun Strowman byl propuštěn, protože WWE pro něj neměla soupeře

WWE se rozhodla propustit několik svých dalších hvězd a nejvíce určitě překvapilo propuštění Brauna Strowmana.

Zatímco mnozí předpokládají, že důvodem jeho propuštění byl lukrativní kontrakt, který měl platný až do roku 2023. Tento kontrakt mu garantoval každý rok 1 milion dolarů.

WWE Hall of Famer Booker T ale ve svém podcastu vyjádřil názor, že WWE přikročila k propuštění Brauna Strowmana z důvodu, že měla problémy s hledáním věrohodných soupeřů pro tohoto obra.

Připomínáme, že oficiální důvod každého propuštění z tohoto týdne byl „škrty v rozpočtu”.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Propustí velký hvězdy aby ušetřili pár drobáků.. a pak naberou nový komentátory, vytvoří nové zbytečné shows pro WWE network, nové PPVs které po roce zruší a v neposlední řadě dají kontrakt Lesnarovi, kterýmu jen za sestup po rampě a koukání před sebe, zatímco mluví Heyman, dají stejně peněz jako pěti propuštěným hvězdám za rok..

Nook
This comment was minimized by the moderator on the site

zatial najvacsia chyba WWE za posledne roky,

MAX
This comment was minimized by the moderator on the site

WWE prostě upadá a je to vidět a AEW bude růst a bude jinde než WWE která je už na zemi..

PanRT
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat