Co všechno se odehrálo během nechvalně známého incidentu The Plane Ride From Hell?

The Plane Ride From Hell

Včera jsme vás informovali o tom, že RVD potvrdil, že v minulosti bylo normální, že wrestleři zdrogovali místní dívky, aby si přišli na své. Šlo o reakci na nejnovější epizodu seriálu Dark Side Of The Ring s názvem The Plane Ride From Hell, což je název pro incident z roku 2002.

Šlo o let WWE z Velké Británie do Spojených států a jak již jeho název napovídá, tak v letadle plném opilých hvězd WWE to bylo jedno velké peklo. Michael PS Hayes si spletl sedadla se záchodem a chtěl se vymočit na Lindu McMahon, přičemž ho JBL tvrdým úderem poslal k zemi, Sean „X-Pac” Waltman mu odstřihl jeho pověstný cop, Ric Flair se obnažoval před palubním personálem a sexuálně obtěžoval letušky a Goldust zazpíval přes letadlový systém oplzlou píseň o své bývalé manželce Terri Runnels.

To ještě není ale ani zdaleka všechno, protože Scott Hall se tak opil, že si mnozí mysleli, že už nežije. S pitím to přehnal až tak, že byl po tomto incidentu propuštěn. Mr.Perfect se pod vlivem alkoholu rozhodl, že vyzve nováčka Brocka Lesnara na zápas, protože se domníval, že je lepší amatérský wrestler, než on.

Lesnar zpočátku neměl o fyzickou konfrontaci zájem, ale Mr.Perfect nepřestával s provokací, a to se mu stalo nakonec osudným. Brock se do něj pustil s obrovskou vervou a Mr. Perfect neměl šanci, přičemž nechybělo mnoho a Lesnar s ním téměř udělal díru do letadla.

Pro Lesnara to bylo jednoznačné vítězství, přičemž pro Mr. Perfecta to mělo tu nejhorší možnou dohru, protože byl okamžitě propuštěn. Brock Lesnar nedostal žádný trest, protože vedení považovalo Lesnara za nevinného a celou situaci vyprovokoval Mr.Perfect (Curt Hennig).

Řešit se po odvysílání Dark Side Of The Ring začalo především nevhodné chování Rica Flaira, přičemž mnozí fanoušci se dožadují, aby Tony Khan udělal správnou věc a ukončil přípravy pro jeho příchod do AEW.

Tommy Dreamer se zastal Flaira, což vedlo k tomu, že byl ze strany Impact Wrestlingu suspendován a Dutch Mantell se naopak pustil do Rica Flaira s tím, že nešlo o jediný incident a jeho nevhodné chování k ženám se opakovalo, protože mu vlastní sláva přerostla přes hlavu.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Cody Rhodes je sucastou WWE 2K23 , nestihli ho pre WWE2K22
Ribbon uveřejnil komentář v Logan Paul: RKO = Randy Knocked Out
Je OK, bolo to story, preto sa na jeho zada zameral aj Drew, kedze pra...
DemonKing uveřejnil komentář v Logan Paul: RKO = Randy Knocked Out
Nevíte jak je na tom Randy zdravotně? Celou dobu se držel za záda tak ...
Díky za vysvětlení. Ale je škoda, že nebudou do hry zařazení ti, o kte...
To nie je chyba, oni boli v NXT a hra bude mat roster z doby, kedy tam...

Reklama

Kdo bude podle vás po skončení WrestleManie 40 držitelem Undisputed WWE Universal titulu?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky