Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z dnešní WrestleManie 34.

Po zápase o IC titul byl hned druhým zápasem hlavní show WM 34 zápas o SmackDown Women's titul - Charlotte Flair (c) vs. Asuka.

Zákulisní informace z posledních dnů se potvrdily a Charlotte Flair ukončila neporazitelnost Asuky, když jí nasadila Figure-Eight Leglock a donutila ji zápas ukončit.

Charlotte tak zůstává ženskou šampionkou SmackDownu Live a zároveň ukončila streak Asuky.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
pashty pashty 0
#6 2019-06-20 21:21
Koniec streaku ok, ale Charlotte. Dpc ta si to vobec nezasluzi, su tam omnoho talentovanejsie a lepsie wrestlerky, ktore by to mohlo niekam posunut. Charlotte cerpa hlavne zo slavy svojho fotrika. Kludne mohli nechat Asuku neporazenu do SummerSlamu kde by ju porazil niekto iny
Odpovědět
 
 
Rosťa Rosťa 0
#5 2018-04-10 07:02
Strašně jsem to Charlotte přál, nejen kvůli tomu, že jako jediná zatím nebyla zraněná (je odolná jak guma) ale dře jak mezek, nedávno sem viděl chyby Becky v ringu kde ji Charlotte musela pomáhat a při skocích to samé, ona nemarodí, nevynechává shows a sama předvádí super zápasy. Tohle si prostě zasloužila z principu že tam dře jak kůň a přesto že přijde v róbě tak "jde z ní respekt". Asuka si svůj um užívala v Tokiu ale v WWE prostě nemá a asi ani nebude mít prostor se zavděčit. Je to taky gumová žena se zkušenostma ale nic o ní neřekli při příchodu do WWE takže lidi serou na její super kvality z minulosti, vidí jen co je dnes a to je krajně nedostačující tudíž na ní serou. Jedinou věc bych jí ale nechal - vždy a to myslíš opravdu vždy se pobavím, když spustí nervní spršku japonských nadávek v ringu :D ti japonci tohle prostě uměj
Odpovědět
 
 
Fofi Fofi +11
#4 2018-04-09 05:16
Děkuju, děkuju, děkuju. Bůh žehnej Charlotte. Asuka je pro mě těžce nezajímavá, na mikrofonu vyloženě příšerná. Doufám, že teď uvadne a už si ani nevšimnu, že tam je.
Odpovědět
 
 
#3 2018-04-09 05:15
Tak toto je mega sprava KONECNE !!!!!! A teraz ju dajte tam kde patri jobberka
Odpovědět
 
 
G4mirek G4mirek +7
#2 2018-04-09 05:04
Konečně smi12
Odpovědět
 
 
Panrt123 Panrt123 +20
#1 2018-04-09 02:09
No konečně a Asuka už bude nezajímava.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde