Roman Reigns verbálně totálně zničil CM Punka

Roman Reigns & CM Punk

Universal šampion Roman Reigns v rozhovoru pro Complex dal jasně najevo, že případný zápas se CM Punkem nevnímá jako dream match.

Pokud by fanoušci po tomto zápase toužili a bylo by možné ho zrealizovat, tak by sice neřekl ne, ale je názoru, že by to pro něj byl krok zpět.

„Na osobní úrovni to pro mě nic neznamená. Vůbec by mě to nepovýšilo. Už je starší. Opravdu jsem neviděl celý ani jeden jeho zápas. Viděl jsem jeden nebo dva klipy. Pro mě by to byl jeden nebo dva kroky zpět. A pak tu máme i jeho neúspěch v UFC.”

Podle Romana jeho neúspěšná kariéra v UFC znamená, že je pro fanoušky méně důvěryhodný. Také poukázal na skutečnost, že někdo velikosti CM Punka nemůže pro něj představovat hrozbu.

„Nemyslím si, že by někdo skutečně věřil tomu, že někdo, kdo má 90 kg by mi mohl skutečně cokoliv udělat. Měřím 191 cm a mám 120 kg, jsem skutečný sportovec, který pracuje na té nejvyšší úrovni ... Pravděpodobně bych zůstal v NFL, kdybych neměl zdravotní problémy, když mi bylo 22 let.”

Kromě toho, že Roman nevidí AEW jako konkurenci pro WWE, tak zároveň dodal, že si myslí, že by snadno porazil každého v AEW.

„Takže, myslím, že pokud by k tomu došlo, tak ho porazím a také zbytek jejich rosteru bez problémů. Jsou to jen malí bratři, víš?”DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Však ani sám Shane se nedokázal postavit ...
Jistě ona to má díky pár zápasu a během chvíle co se objeví hned má zá...
jan kubinec uveřejnil komentář v Známe datum vydání videohry AEW Fight Forever
konecne dobra sprava pre fanusikov AEW. ...
Z té holky je pořád děcko, asi po tom všem co prožila moc rozumu nepob...
Nechci nějak prudit ale máte v článku chybu že Becky Lynch chce zápasi...

Reklama

Jak dlouho bude podle vás ještě trvat vládnutí Undisputed WWE Universal šampiona Romana Reignse?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky