Přejmenovávání hvězd WWE souvisí s novým nařízením, které vydal Vince McMahon

Tento týden došlo ke změně ringového jména Austina Theoryho, který od odteď bude vystupovat už jen jako Theory. Spekulovalo se, že to má co do činění s tím, že na WrestleManii 38 došlo ke střetu dvou Austinů.

Tato informace se ale ukázala být jako nepravdivá a Wrestling Observer dnes prozradil, že to souvisí s novým nařízením, které vydal přímo Vince McMahon.

Jedná se o nařízení, aby žádné nové hvězdy WWE nepoužívaly ringová jména, která obsahují jejich skutečná jména. Také nechce, aby používaly jména, pod kterými vystupovaly dříve na nezávislé scéně.

Skutečné jméno Austina Theoryho je Austin White, proto došlo k odstranění jeho jména Austin ve WWE.

Přejmenováni byli také například WALTER na Gunthera, Marcel Barthel je nyní Ludwig Kaiser, Pete Dunne dostal po přesunu do SmackDownu jméno Butch a například Raquel Gonzalez byla přejmenována na Raquel Rodriguez.

Samozřejmě, tak jako v případě každého pravidla platí výjimky, takže toto nové nařízení se netýká například Codyho Rhodese, a také Gable Steveson bude moci vystupovat pod svým skutečným jménem.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky