Možný spoiler: Kdo bude soupeřem Romana Reignse na placené akci WrestleMania Backlash?

Už jsme vás tento týden informovali, že Undisputed WWE Universal šampion Roman Reigns by měl mít hlavní tahák na placené akci WrestleMania Backlash.

Zatím však stále neznáme jméno jeho soupeře, ale to se už možná brzy změní. Wrestling Observer tvrdí, že WWE dnes odhalí, kdo bude jeho dalším vyzyvatelem.

Jelikož kromě živého vysílání plánuje WWE natočit i epizodu modré show pro příští týden, tak podle WO je v plánu, že dojde k odhalení soupeře pro Romana Reignse na placené akci WrestleMania Backlash.

Podle WO i bookmakerů jím bude s největší pravděpodobností Drew McIntyre, který aktuálně nemá žádný feud, pokud nepočítáme sérii zápasů se Zaynem.

Placená akce WrestleMania Backlash se bude konat 8. května / mája.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky