Bobby Lashley byl skutečně frustrován z mnoha věcí v WWE

Bobby Lashley

Před nějakým časem jsme vás informovali, že bývalý wrestler WWE, Sandam, tvrdí, že Bobby Lashley odešel v roce 2008 z WWE kvůli sporu o plat.

Jedním z hlavních taháků WrestleManie 23 byl Hair vs. Hair zápas - Bobby Lashley (Donald Trump) vs. Umaga (Mr. McMahon & Armando Alejandro Estrada).

Lashley v tomto zápase reprezentoval Trumpa a Umaga zápasil za Vince McMahona. Poražen byl nakonec Umaga, takže Vince McMahon musel přijít o své vlasy.

Podle Sandmana dostal Bobby Lashley za tento zápas 500 000 dolarů, což se mu ale zdálo málo a otevřeně si stěžoval vedení WWE.

Právě to podle Sandamana vedlo nakonec k tomu, že ho Vince McMahon propustil a trvaly roky, než se Lashley opět vrátil do WWE.

Bobby Lashley ale tato tvrzení v rozhovoru pro RainmakerNYC popřel, přičemž dodal, že existovaly jiné problémy v WWE, a také měl velký zájem vstoupit do světa MMA.

„Ne, na 100% to není pravda. Tehdy jsem vydělával obrovské množství peněz. Byla to pro mě příležitost jít bojovat a legitimizovat svou postavu.” řekl Lashely.

Bruce Prichard ve svém podcastu potvrdil, že Bobby Lsahley neodešel kvůli sporu o peníze, ale byl frustrován z více věcí.

Nebyl spokojen se svou pozicí ve společnosti a věřil, že jediným řešením jeho problémů je odchod.

„Bobby byl prostě nešťastný. Byl frustrován z toho, kde byl v té době a z mnoha dalších věcí. Nebyl šťastný. Chtěl odejít, byl v bodě, kdy byl nešťastný a nechtěl tady být. Tak jsme to vyřešili, aby mohl odejít. Bylo to tak jednoduché.”

Prichard dodal, že mezi WWE a Lashleym nebyly žádné spory ani konflikty a společnost usilovala o přátelské rozloučení s bývalým šampionem ECW.

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Který zápas na placené akci AEW Double or Nothing 2024 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky