Alberto Del Rio lituje slovních útoků na Triple He, uvědomuje si, že přestřelil

Alberto Del Rio & Triple H

Alberto Del Rio se v minulosti velmi nevybíravě vyjadřoval na adresu Triple He, čehož dnes lituje a uvědomuje si, že přestřelil.

Del Rio po svém propuštění z WWE často slovně útočil na Triple He, přičemž použil různé vulgární výrazy na jeho adresu a dokonce přesvědčil v té době svou přítelkyni Paige (Saraya), že to HHH stojí za únikem jejích sexuálních videí.

Kromě toho v jednom ze svých videí tvrdil, že se vrátí do USA, aby nakopal zadek tomu „chlapovi s velkým nosem a malým ptákem”.

Dnes si však Del Rio uvědomuje, že udělal chybu a překročil hranici, kterou nikdy neměl překročit, alespoň to tvrdil v rozhovoru pro SPKD.

„Udělal jsem to, omluvil jsem se za svá vyjádření. Udělal jsem to veřejně. Někteří lidé tvrdí, že proto, že potřebuji práci. Ne, vždy jsem měl práci. Jinou práci, ne ve wrestlingovém byznysu, ale vždy jsem měl práci. Udělal jsem to proto, protože jsem si uvědomil, že jsem nikdy neměl překročit tu hranici s Triple Hem.”

„Existoval důvod, proč mi nedával prostor, ale tehdy jsem byl hloupý a myslel jsem si, že mě prostě nemá rád a ne proto, že v té době chtěly prosadit nové hvězdy a Mexiko nebyl pro ně trh, jako kdysi.”


Komentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Kecy kecy kecy..Rio je vyhaslá hvězdička..smutná a ulhaná a teď i zoufalá

Rosťa
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky