Booker T o debutu syna Umagy: Cítil jsem přítomnost jeho otce

Umaga & Zilla Fatu

V sobotu 15. července debutoval v ringu profesionálního wrestlingu Zilla Fatu (23 let), syn zesnulého Umagy. Stalo se tak na eventu společnosti ROW, jejímž majitelem je Booker T.

To by mohlo v budoucnu také znamenat další případný přírůstek do Bloodline, jelikož Zilův otec byl součástí slavné rodiny Anoa'i, do níž patří i jeho bratranci Solo Sikoa, The Usos a Roman Reigns.

Zilla Fatu v zápase použil finisher Samoan Spike ke svému vítězství, což je finisher, který používal jeho otec a ve WWE ho aktuálně používá Solo Sikoa.

V rozhovoru po zápase potvrdil, že jeho cílem je dostat se do WWE, ale pokud jde o příběh The Bloodline, tak Fatu uvedl, že by se postavil na stranu Jeye Usa.

Booker T měl jako majitel společnosti ROW možnost sledovat debut Zilly z první řady. Ve svém podcastu se vyjádřil k jeho debutu.

„Bylo na něm vidět, že je velmi vyrovnaný. Jeho rychlost, jeho výbušnost tam rozhodně byla.”

WWE Hall of Famer Booker T dodal, že na show by mohla být cítit Umagova přítomnost, a odkázal tak na hvězdu WWE, která zemřela v prosinci / decembri 2009 ve věku 36 let.

„V aréně jste mohli cítit jeho tátu, to vám můžu říct hned teď, přísahám Bohu, jeho tátu jste mohli cítit přímo v aréně. Viděl jsem jeho tátu, jak sedí vedle mě. To je jedna z věcí, která se týká Umagy, ten si nenechá ujít žádnou show Reality of Wrestling. Nevynechal by žádnou show... Vím, že jsem cítil jeho přítomnost, a myslím, že Zilla ji cítil taky.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Jak dlouho bude podle vás trvat vládnutí Undisputed WWE šampiona Codyho Rhodese?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky