Declan McMahon věří, že může mít se svými bratry bloodline příběh ve WWE

Declan McMahon

Syn Shanea McMahona, Declan James McMahon, se aktuálně věnuje americkému fotbalu na univerzitě v Indianě, avšak v několika nedávných rozhovorech dal jasně najevo, že nevylučuje možnost, že se stane wrestlerem WWE.

Dokonce se domnívá, že on a jeho dva bratři by mohli mít ve WWE podobný příběh, jaký mají The Bloodline.

„Určitě bychom mohli. Můj bratr Kenyon má pro profesionální wrestling vlohy, je super fyzicky zdatný a skvělý sportovec. V zimě se také věnuje wrestlingu. Je to prostě skvělý atlet. A můj druhý bratr, Rogan, taky... on je teď mladší, ale jednou z něj bude opravdu velký kluk. Uvidíme - ve WWE je to všechno o příbězích. Možná by mohl vzniknout bloodline příběh s nami. Možnosti jsou nekonečné.”

Jen čas ukáže, jaká případná budoucnost čeká syny Shanea McMahona ve WWE, nicméně Declan James McMahon už dostal nabídku od Undertakera, že ho bude trénovat.

„Declane, pojď mě najít. Nenech se trénovat svým otcem. Najdi si mě a já tě vycvičím (smích). Něco ti řeknu, ze znalosti McMahonů vím, že pokud to má v srdci a v hlavě a pokud má nějaké geny po tátovi nebo po dědovi Vinci McMahonovi, tak pokud se chce prosadit v tomto byznysu, tak se mu bude dařit.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky