WWE už s Becky Lynch interně nepočítá, ale jednání pokračují

Becky Lynch přišla na sobotní akci v Saúdské Arábii o titul WWE Women's World šampionky a neuspěla ani ve včerejším odvetném zápase.

Včera se zároveň objevila informace, že Becky Lynch stále nepodepsala s WWE nový kontrakt a její současný vyprší už tuto sobotu 1. června.

PWInsider dnes informoval, že v současnosti nemá Becky Lynch naplánovanou účast na žádném dalším eventu WWE, což jen potvrzuje, že už brzy bude bez kontraktu.

Zároveň však PWInsider uvedl, že interně WWE věří, že Becky Lynch nechce jít jinam.

Podle dostupných informací je hlavním problémem dohoda na finanční stránce nového kontraktu, jelikož Becky Lynch údajně požaduje mnohem více, než jí WWE zatím nabízí.

Některé zdroje tvrdí, že pokud by Becky Lynch vybojovala částku, kterou chce, tak by šlo o nejlukrativnější kontrakt v historii ženského wrestlingu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky