První reakce Liv Morgan po možném zranění na WWE Live Eventu

Už jsme vás dnes informovali o tom, že Liv Morgan možná utrpěla zranění během zápasu na WWE Live Eventu v Birminghamu. WWE Women's World šampionka zveřejnila svou první reakci po tomto eventu.

I když zápas na Live Eventu dokončila, značně kulhala a do zákulisí jí musely pomáhat Raquel Rodriguez a Roxanne Perez. To vyvolává obavy, že se šampionka mohla vážně zranit.

Liv Morgan na sociální síti X zveřejnila po tomto eventu příspěvek, ve kterém se sice nijak nevyjádřila ke svému možnému zranění, ale potvrdila, že je na cestě, aby se zúčastnila dnešní show RAW.

To by mohl být dobrý signál, že její stav není vážný.

Liv Morgan napsala:

„Nemáš zač, Birminghame, že jsem tě dnes večer poctila svou přítomností🤭🙏

Právě mířím do Londýna, protože jsem sakra ta nejlepší ze všech 🖕”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama