Obavy ze zranění Liv Morgan na WWE Live Eventu. Přijde WWE o další šampionku?

Liv Morgan sice na víkendovém live eventu WWE v Birminghamu dokázala obhájit svůj titul, po zápase se však řešilo především její zdraví. Během souboje totiž utrpěla nepříjemně vypadající moment, který vyvolal obavy z možného zranění.

Morgan nastoupila do Fatal 4-Way zápasu, kde její soupeřkami byly Sol Ruca, IYO SKY a Lyra Valkyria. Právě během jedné z akcí Sol Rucy došlo k situaci, která fanoušky okamžitě znepokojila. Po dopadu jednoho ze splashů se kotník Liv Morgan nepřirozeně ohnul a šampionka zůstala viditelně v bolestech.

Následně se odkulila mimo ring, kde se snažila vzpamatovat. Přestože se později do zápasu vrátila, bylo patrné, že má problémy s pohybem a výrazně kulhá.

Navzdory nepříjemnému momentu se WWE rozhodla zápas dokončit podle plánu. V závěru se do dění zapojila Roxanne Perez, která pomohla Liv Morgan získat výhodu nad Lyou Valkyriou. Morgan následně využila situace a připsala si vítězství.

Po skončení zápasu však potřebovala pomoc Raquel Rodriguez a Roxanne Perez, které ji doprovodily do zákulisí. Právě tento detail ještě více rozproudil spekulace o možném zranění.

Celá situace přichází v nevhodnou dobu. Kromě toho, že je Liv Morgan šampionkou, čeká ji v sobotu finále turnaje Queen of the Ring. Případné zranění by výrazně zkomplikovalo plány WWE, protože právě kolem této hvězdy WWE v současné době buduje jeden ze svých hlavních příběhů.

Zatím není jasné, zda si Liv Morgan skutečně přivodila vážnější zranění.

Pro WWE by šlo o další velmi nepřijamnou ztrátu, jelikož v současné době je kvůli zranění kolena mimo i WWE Women's šampionka Rhea Ripley. Před blížícím se SummerSlamem by to byla opravdu velmi nelichotivá situace.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama