Ještě nedávno ho kritizoval. Dnes Kevin Nash chválí CM Punka za tvrdou práci

CM Punk v posledních týdnech poutá pozornost fanoušků nejen spekulacemi o svém návratu do WWE, ale také výraznou fyzickou proměnou. Nejnověji se k jeho proměně vyjádřila další wrestlingová legenda.

Ve svém podcastu Kliq This se člen Síně slávy WWE Kevin Nash rozpovídal o fotografiích CM Punka z gymu, které se v poslední době objevily na sociálních sítích. Podle Nashe je na Punkovi vidět, že během pauzy od wrestlingu zapracoval na svém těle, tréninku i stravování.

Nash vysvětlil, že profesionální wrestleři během náročného cestování často nepřijímají dostatek kalorií a je pro ně velmi složité dodržovat kvalitní stravovací plán.

„Není prvním wrestlerem, který využil čas mimo ring. Na internetu jsou fotky Punka z gymu a vypadá opravdu dobře. Začal spolupracovat s trenérem už před WrestleManii a je vidět, že má pod kontrolou nejen trénink, ale i stravu,“ uvedl Nash.

Podle bývalého šampiona WWE je právě výživa jedním z největších problémů aktivních wrestlerů.

„Každý časem zjistí, že během kariéry často jí mnohem méně, než by měl. Vsadil bych se, že Phil měl deficit klidně tisíc kalorií denně. Možnost být doma, pravidelně jíst a trénovat dělá obrovský rozdíl. Navíc si vydělává dost peněz na to, aby si mohl dovolit dát si nějaký čas pauzu.“

Zajímavostí je, že Nash nebyl vždy vůči Punkovi tak pozitivní. Ještě před několika měsíci si z jeho fyzické kondice veřejně utahoval.

Po jednom z vystoupení CM Punka dokonce prohlásil, že působí pomalu a kritizoval skutečnost, že zápasil v tričku.

Zdá se však, že CM Punk své kritiky umlčel. Jeho současná forma sklízí chválu napříč wrestlingovým světem a vše nasvědčuje tomu, že se na očekávaný návrat do WWE připravuje opravdu poctivě.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama