Jeden z nejdojemnějších momentů WrestleManie 42 vyvolal mezi fanoušky řadu otázek. Poté, co Brock Lesnar utrpěl prohru od Oba Femiho, sundal si uprostřed ringu své boty a rukavice, což mnozí považovali za symbolický konec jeho kariéry. Následné objetí s Paulem Heymanem pak působilo jako definitivní rozloučení.
Nyní Heyman poprvé odhalil, co si s Lesnarem během tohoto silného momentu skutečně řekli.
V rozhovoru pro podcast Insight with Chris Van Vliet vysvětlil, že šlo o zcela autentický okamžik bez jakéhokoliv scénáře.
„Poděkoval jsem mu za všechno. On poděkoval mně za všechno. Řekl jsem mu, že ho mám rád. On mi řekl, že má rád mě.“
Heyman následně přiznal, že ho celá situace natolik zasáhla, že si uvědomil její výjimečnost.
„Zeptal jsem se ho, jestli mu nepřijde zvláštní, že stojíme uprostřed ringu, uprostřed stadionu, během WrestleManie, vysílané po celém světě, a říkáme si, že se máme rádi. Řekl jsem mu: 'Tohle je opravdu surrealistický moment.'‘“
Lesnarova reakce podle Heymana dokonale vystihla jejich vztah.
„Odpověděl mi: 'Kašli na ně! Neřeš to, tohle je jen mezi námi'.“
Legendární manažer přiznal, že byl rád, že se o tento osobní okamžik podělili i s fanoušky.
„Byl jsem šťastný, že se to stalo. Byl to velmi osobní moment, o který jsme se nebáli podělit se světem. Bylo to velmi emotivní.“
Právě proto mnoho fanoušků uvěřilo, že sledují Lesnarův definitivní odchod z profesionálního wrestlingu. Sundání bot a rukavic po velké porážce totiž tradičně symbolizuje konec kariéry.
Ukázalo se ale, že WrestleMania 42 nebyla Lesnarovým posledním vystoupením. O několik týdnů později se vrátil a na Clash in Italy porazil Oba Femiho, čímž jejich rivalitu znovu rozdmýchal.
Chris Van Vliet se proto Heymana zeptal, jak mají fanoušci na celý moment pohlížet dnes, když Lesnar stále aktivně zápasí.
Heymanova odpověď byla jednoduchá.
„Pamatujte si, jak jste se v tu chvíli cítili. Pamatujte si ten okamžik.“
Podle něj nezáleží na tom, zda Lesnar nakonec kariéru ukončil, nebo ne. Důležité je, že fanoušci mohli být svědky něčeho skutečného.
„Byl bych vděčný za to, že jsem ten moment mohl zažít a uložit si ho do své fanouškovské paměti.“
I když se Brock Lesnar po WrestleManii 42 nakonec vrátil do akce, Heyman zdůraznil, že to nijak nesnižuje význam jejich společného okamžiku.
To, co se tehdy odehrálo uprostřed stadionu před desítkami tisíc fanoušků, nebyla součást příběhu ani promyšlený scénář. Bylo to upřímné poděkování dvou mužů, kteří spolu během více než dvaceti let vytvořili jedno z nejúspěšnějších partnerství v historii WWE.


















