SHINSUKE NAKAMURA
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Shinsuke Nakamura     Nakamura
      Shinsuke Nakamura
   VÝŠKA:    VÁHA:
    188 cm     100 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    24.02.1980     29.08.2002
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
   2x NXT Championship    Royal Rumble Match (2018)
   2x U.S. Championship  
   1x IC Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Bomaye    
    Cross armbreaker  
    Landslide  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Připravte se: Shinsuke Nakamura, The King of Strong Style, vstoupil do WWE! Tento japonský veterán je hvězdou wrestlingu už od roku 2002. Jeho styl je pestrý, od rychlých a tvrdých úderů po nebezpečné submission manévry. Klenotem jeho schopností je úder kolenem, který už vyřadil mnoho soupeřů z provozu.

Jeho neobvyklé, ale magnetizující charisma mu vynesla přezdívku The King of Strong Style už v Japonsku. Už od jeho 23 let získával v zemi vycházejícího slunce cenné tituly a ocenění, které z něj udělaly živoucí wrestlingovou legendu. Již před WWE Nakamura bojoval s hvězdami jako Styles, Owens, Bálor či Itami. A po jeho ohromující cestě přes NXT se Nakamura zaměřil na modrou show, kde se objevil jako blesk z čistého nebe.

Může někdo pokořit tohoto extravagantního bojovníka? Možná, ale bude muset být extrémně rychlý, aby ho vůbec chytil.

Více z této kategorie: « Aiden English Gran Metalik »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde