WWE 2K23 je právě v prodeji!

WWE 2K23 právě v prodeji!

Od dnešního dne je oficiálně v prodeji nové pokračování úspěšné wrestlingové série WWE 2K.

EVEN STRONGER

Vylepšené funkce, krásná grafika a nejlepší zážitek ze hry WWE. Postavte se do ringu s bohatou soupiskou superhvězd a legend WWE, včetně Romana Reignse, “The American Nightmare” Codyho Rhodese, Rondy Rousey, Brocka Lesnara, "Stone Cold" Steva Austina a mnoha dalších!


O HŘE:


2K SHOWCASE - Od debutu Johna Ceny ve WWE uplynulo více než 20 let, a přestože se stal ikonou a inspirací pro mnoho fanoušků, jeho cesta na vrchol měla své překážky. Podívejte se a poslechněte si, jak John Cena prožívá srdcervoucí bolest z porážky a jak ho formovala v rekordní legendu WWE. Prožijte znovu jeho první zápas ale i další zápasy, které rozhodly o jeho kariéře, a mnoho dalšího ve hře WWE 2K23 Showcase!

UNIVERSE - Svět WWE máte na dosah ruky díky sandboxovému režimu Universe, který vám dává na starost WWE, od soupisky superhvězd, přes zápasy, šampiony a týdenní show až po prémiové živé přenosy!

MyFACTION - Sbírejte a vylepšujte karty WWE Superstar a Legends a vytvořte nejlepší frakci v MyFACTION. Díky online multiplayeru můžete nyní v MyFACTION soupeřit o globální nadvládu online.

MyGM - S aplikací MyGM se můžete ujmout vedení týdenního pořadu a soupeřit s konkurenčními manažery o to, abyste svou značku dostali na vrchol. Nyní s možností výběru z více GM, dalšími možnostmi show, více ročními obdobími, rozšířenými kartami zápasů a více typy zápasů až pro 4 hráče.

WARGAMES - Tento akcí nabitý a fanoušky oblíbený herní režim debutuje ve hře WWE 2K23 a nabízí dechberoucí bitvy více hráčů 3v3 a 4v4 ve dvou vedle sebe umístěných ringu obklopených dvojitými ocelovými klecemi!


WWE 2K23 - Koupit

TRAILER:

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

BORK LASER uveřejnil komentář v Pondělní show WWE RAW dostala novou znělku
No tohle by bylo mnohemlepší https://www.youtube.com/watch?v=gDjMZvYWU...
Pokud je známo, tak každý je zodpovědný za své jednání a k čemu by byl...
Tvle tady někdo zapoměl, že Raman alias Joe je stále sledován ohledně ...
Článek je nezajímavý stejně jako CMPunk proto Vám sem hodím radši rece...

Reklama

Potěšil vás návrat CM Punka do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky