WWE 2K23 je právě v prodeji!

WWE 2K23 právě v prodeji!

Od dnešního dne je oficiálně v prodeji nové pokračování úspěšné wrestlingové série WWE 2K.

EVEN STRONGER

Vylepšené funkce, krásná grafika a nejlepší zážitek ze hry WWE. Postavte se do ringu s bohatou soupiskou superhvězd a legend WWE, včetně Romana Reignse, “The American Nightmare” Codyho Rhodese, Rondy Rousey, Brocka Lesnara, "Stone Cold" Steva Austina a mnoha dalších!


O HŘE:


2K SHOWCASE - Od debutu Johna Ceny ve WWE uplynulo více než 20 let, a přestože se stal ikonou a inspirací pro mnoho fanoušků, jeho cesta na vrchol měla své překážky. Podívejte se a poslechněte si, jak John Cena prožívá srdcervoucí bolest z porážky a jak ho formovala v rekordní legendu WWE. Prožijte znovu jeho první zápas ale i další zápasy, které rozhodly o jeho kariéře, a mnoho dalšího ve hře WWE 2K23 Showcase!

UNIVERSE - Svět WWE máte na dosah ruky díky sandboxovému režimu Universe, který vám dává na starost WWE, od soupisky superhvězd, přes zápasy, šampiony a týdenní show až po prémiové živé přenosy!

MyFACTION - Sbírejte a vylepšujte karty WWE Superstar a Legends a vytvořte nejlepší frakci v MyFACTION. Díky online multiplayeru můžete nyní v MyFACTION soupeřit o globální nadvládu online.

MyGM - S aplikací MyGM se můžete ujmout vedení týdenního pořadu a soupeřit s konkurenčními manažery o to, abyste svou značku dostali na vrchol. Nyní s možností výběru z více GM, dalšími možnostmi show, více ročními obdobími, rozšířenými kartami zápasů a více typy zápasů až pro 4 hráče.

WARGAMES - Tento akcí nabitý a fanoušky oblíbený herní režim debutuje ve hře WWE 2K23 a nabízí dechberoucí bitvy více hráčů 3v3 a 4v4 ve dvou vedle sebe umístěných ringu obklopených dvojitými ocelovými klecemi!


WWE 2K23 - Koupit

TRAILER:

Doporučujeme


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Doufám, že to není kolaboranska filcka jako její fotr.
Ještě Triple H vs. Undertaker WM28?
https://twitter.com/WWERollins tohle je ucet Setha Rollinse...
M. Juščák uveřejnil komentář v Recenze WWE 2K23: Velký krok správným směrem
Ano, ovládání je víceméně stejné, kompletní schéma zde - https://www.t...
Zombie uveřejnil komentář v Recenze WWE 2K23: Velký krok správným směrem
Dobrý den,měl bych dotaz:u minulýho ročníku jsem se opravdu skvěle bav...

Reklama

Co by měl Bill Goldberg udělat, když už není pod kontraktem s WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

Mohlo by vás zajímat