Patrick Gilmore prozradil zajímavé informace o vývoji nového ročníku simulační hry WWE 2K

Fanoušci se tento rok dočkají arkádové videohry WWE 2K Battlegrounds, ale co se simulační série WWE 2K týče, tak letošní ročník nevznikne.

Tvůrci ze studia Visual Concepts dostanou mnohem víc času, aby další ročník nebyl taková katastrofa jak tomu bylo v případě WWE 2K20. Vývoj navíc nově spoluřídí výkonný producent Patrick Gilmore, který má 25 let zkušeností z her jako Killer Instinct, Medal of Honor a New World.

Právě Patrick Gilmore je ten, kdo se snaží vybudovat stabilní vztah s fanoušky, a proto nedávno odpovídal na jejich otázky. Přinášíme vám stručný souhrn toho nejzajímavějšího, co prozradil:

• Interně se zabývají myšlenkou, že nový ročník bude dostávat na pravidelné bázi aktualizace (podobně jako tomu je v případě série NBA 2K), což by hráčům umožnilo mít ve hře k dispozici nové hvězdy, gimmicky a tak dále.

• Při vývoji nového ročníku se vývojáři zaměřují na jádro hry a zcela nový kód. Chtějí z oblíbených her jako jsou No Mercy nebo Smackdown: Here Comes the Pain dostat to nejlepší do nové série, ale zároveň to chtějí podat ve zcela novém stylu.

Chtějí vytvořit novou filozofii pro hru, která bude realističtější v různých detailech a dodat celému souboji mnohem větší hloubku.

• Potvrdil, že pro WWE 2K19 nebo WWE 2K20 se neplánují žádné další aktualizace. V případě WWE 2K20 vyšlo několik oprav a další by vyžadovaly celkovou změnu struktury kódu, což by zároveň mohlo způsobit další problémy. Svůj čas a úsilí chtějí věnovat výhradně vývoji nové hry.

• Pokud jde o to, proč hráči nemohou hvězdám WWE ve hře upravit vlasy, make-up nebo vousy, tak Gilmore naznačil, že to souvisí s právy na zobrazování skutečných osob. WWE stejně jako jiné společnosti chtějí, aby se ve hře objevovaly hvězdy tak, jak je fanoušci mohou vidět v televizi.

• Uvědomují si, že GM mód je nejžádanějším módem ze strany fanoušků, ale zároveň nechtějí do hry pouze vrátit mód z roku 2008. Chtějí přinést něco nového pro tento mód. Tím naznačil, že se ho zřejmě fanoušci konečně dočkají.

• Nevyhnul se ani kritice komentátorů, kteří ve hře často opakují stejné hlášky. Potvrdil, že pracují na tom, aby komentátoři působili mnohem realističtěji a věrohodnějším způsobem reagovali na dění v ringu. Totéž platí i pro reakce diváků, které taktéž přepracují, aby dosáhli dojem realistické atmosféry.

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkuji vám jste nejlepší. ...
admin uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkujeme za upozornění, už je to opraveno ...
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Nejsou přehrát videa šlo by s tím prosím něco udělat?
PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...

Reklama

Bude vám chybět John Cena v roli wrestlera, až koncem příštího roku ukončí svoji kariéru?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky