Včera jsme vás informovali, že Samoa Joe se měl objevit v pondělní show RAW, ale byl nemocný tak musela WWE jeho vystoupení zrušit.

Jelikož byl Finn Bálor s IC titulem přesunut do SmackDownu, tak se očekává, že Samoa Joe bude nakonec přesunut do show RAW s U.S. titulem.

WWE pro něj pravděpodobně plánuje feud s Braunem Strowmanem.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-04-17 20:47
Konecne se Strowman docka nejakeho titulu ktery si zaslouzi uz dlouho :)
Odpovědět
 
 
PG PG +7
#1 2019-04-17 18:49
Podle mě je dobře, že se Joe neobjevil v RAW. O to větší překvapení bylo, když se Balor ukázal v SD. Mám rád nečekané a překvapivé návraty, debuty atd.. Bohužel WWE, všechno promuje dopředu, aby tím měla vyšší sledovanost a tím i vyšší zisk.
Jenom ta představa, když by se Regins překvapivě ukázal v RAW nebo na nějaké PPV a informoval, že je OK, to by byl 2x větší pop, než když se s ním počítalo. To samé Sami Zayn, mohli jeho debut odložit o týden právě do Montreálu, to by bylo.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.