Včera jsme vás informovali, že Samoa Joe se měl objevit v pondělní show RAW, ale byl nemocný tak musela WWE jeho vystoupení zrušit.

Jelikož byl Finn Bálor s IC titulem přesunut do SmackDownu, tak se očekává, že Samoa Joe bude nakonec přesunut do show RAW s U.S. titulem.

WWE pro něj pravděpodobně plánuje feud s Braunem Strowmanem.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-04-17 20:47
Konecne se Strowman docka nejakeho titulu ktery si zaslouzi uz dlouho :)
Odpovědět
 
 
PG PG +7
#1 2019-04-17 18:49
Podle mě je dobře, že se Joe neobjevil v RAW. O to větší překvapení bylo, když se Balor ukázal v SD. Mám rád nečekané a překvapivé návraty, debuty atd.. Bohužel WWE, všechno promuje dopředu, aby tím měla vyšší sledovanost a tím i vyšší zisk.
Jenom ta představa, když by se Regins překvapivě ukázal v RAW nebo na nějaké PPV a informoval, že je OK, to by byl 2x větší pop, než když se s ním počítalo. To samé Sami Zayn, mohli jeho debut odložit o týden právě do Montreálu, to by bylo.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde