Jon Moxley (Dean Ambrose) měl na WrestleManii 32 zápas s Brockem Lesnarem, který ale nebyl vůbec podle jeho představ.

Jak již v minulosti v podcastu Stevea Austina uvedl, Lesnar nebyl z tohoto zápasu příliš nadšený a nebyl ochoten jít do realizace nápadů, které měl Moxley.

„Domnívám se, že si myslel, že mi tímto zápasem dělá laskavost. Měl pocit, že mi stačí s ním být v ringu, aby to pro mě znamenalo něco skvělé. Myslím, že tohle si myslel. Nechtěl v tom zápase být.” uvedl Moxley v podcastu PWT po svém debutu v AEW.

Lesnar dorazil do dějiště WrestleManie 32 pouze tři hodiny před začátkem show, přičemž spolu začali komunikovat o zápase až když začal druhý zápas show.

Moxley měl v plánu No Holds Barred Street Fight zápas využít co nejvíce, a přišel s různými nápady, jak by tento zápas mohl vypadat a co všechno by v něm mohli předvést.

Většinu z toho ale Lesnar odmítl, neměl zájem udělat nic navíc nad standardy svých zápasů, tvrdí Moxley. Některé další nápady odmítl Vince McMahon, nebo nebyl dostatek času na jejich zrealizování, jelikož se o průběhu zápasu začali spolu bavit až během samotné show.

Lesnar například souhlasil s tím, že mu Moxley na začátku zápasu nastříká do očí pepřový sprej, a následně bude pokračovat v útoku s dalšími zbraněmi, ale pro nedostatek času už nestihli tuto myšlenku dát do výrobního procesu pro zápas.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „RR2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde