Od včera se začalo hodně spekulovat o důvodu, proč téměř celý roster WWE zůstal 24 hodin déle v Saúdské Arábii, než původně měl.

Zdroje tvrdí, že to souvisí s tím, že Vince McMahon původně nechtěl umožnit vysílání show Crown Jewel v televizi, protože Saúdská Arábie dluží WWE peníze za předchozí eventy. To mělo údajně naštvat prince Saúdské Arábie, který měl hvězdy WWE úmyslně zdržet.

Tuto verzi částečně potvrzuje i fakt, že WWE ve své finanční zprávě uvedla, že čeká na vyplacení dluhu ve výši 60 milionů dolarů. Sice nekonkretizovala, od koho mají tyto peníze být, ale má jít údajně o peníze za placenou akci Super ShowDown, kterou WWE uskutečnila v Saúdské Arábii v červnu tohoto roku.

AJ Styles se během hraní her na streamovací službě Mixer vyjádřil k situaci v Saúdské Arábii. Uvedl, že zprávy o tom, že se stali rukojmími a že jejich odchod byl úmyslně zdržován ze strany Saúdské Arábie jsou přehnané. Je ale zajímavé, že během streamu řekl, že důvodem zpoždění jejich odletu byly problémy týkající se nějakých dokumentů.

Dále uvedl, že osoba, která přišla na doplnění paliva do letadla musela odjet domů, což i AJ označil za podivné. Když už měli palivo, tak piloti museli jít na povinný odpočinek. Styles nijak blíže ale nevysvětlil, proč trvalo až 24 hodin, než byli schopni odletět.

Jeho tvrzení je také v rozporu s tím, co oficiálně k této situaci zveřejnila WWE, která tvrdila, že šlo o mechanický problém na letadle.

Ať už je důvod jejich zdržení jakýkoliv, hned několik hvězd WWE dalo jasně najevo na sociálních sítích, že jsou šťastné z návratu do Spojených států. Wrestling Observer tvrdí, že po této zkušenosti mnozí členové rosteru WWE už více nechtějí cestovat do Saúdské Arábie.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde