Cathy Kelley dnes na Twitteru oznámila, že se rozhodla odejít z WWE. Její posledním dnem v této společnosti bude nedělní speciální event NXT TakeOver: Portland.

Ve svém příspěvku tvrdí, že to pro ni bylo náročné rozhodnutí, ale někdy to je třeba pro osobní růst. Poděkovala WWE za možnost pracovat v této společnosti, kde začala v roce 2016.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

‪I’ve typed out and deleted this about 20 times over the past few days, still unsure what to write... I have come to the decision to leave WWE, with Sunday’s NXT Takeover being my last day. If you know me, you know this was more than a job, you know how much I loved it and how difficult this decision was. But sometimes in order to have room for growth, you have to step away. ‪I am so thankful for getting to live out a crazy dream the past four years. Thank you to the WWE digital team for being a platform that never stifled creativity. Thank you to Stephanie McMahon for being a mentor and inspiration in every way. Thank you to Triple H for heading up the best wrestling show ‬currently on tv and letting me be a part of it. And thank you to everyone who has supported me, whether it’s watching a video I’ve done or sending a tweet of encouragement. Words cannot begin to express how much it means. I’m not sure yet where my next chapter will take me, but I am damn excited for it. And I promise this isn’t a goodbye, it’s just a see you later ❤️ - CK

Příspěvek sdílený Cathy Kelley (@cathykelley),

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde